fbpx

Kas ir sīkdatnes

Sīkdatne ir mazs teksta fails, kas tiek saglabāts Jūsu datorā. Tas tiek lietots, lai fiksētu informāciju par to, kā esat izmantojis mūsu tīmekļa vietni, piemēram, kad Jūs pēdējo reizi apmeklējāt www.vaidere.lv un kāda veida informāciju esiet tajā meklējuši. Teksta datni spēj nolasīt tikai šī tīmekļa vietne, tādēļ šai informācijai nevar piekļūt neviens cits. Šī teksta datne nav kaitīga, nevar saturēt vīrusu vai programmas kodu, un to nav iespējams saistīt ar konkrētu personu vai IP adresi.

Kam tiek izmantotas sīkdatnes

Mēs esam ieinteresēti iegūt šo informāciju, lai varētu uzlabot Jūsu kā lietotāja ērtības, kā arī lai saņemt datus un gūtu ieskatu, kas mums var noderēt, lai pārliecinātos, ka mūsu tīmekļa vietne ir noformēta un izveidota tā, lai Jūs saņemtu pēc iespējas labākus pakalpojumus.

Sīkdatņu pieņemšana

Izmantojot tīmekļa vietni www.vaidere.lv, Jūs piekrītat, ka mēs:

  • apkopojam informāciju par to, kā izmantojat šo tīmekļa vietni, piemēram, cik bieži to apmeklējat un kuras lapas apskatāt. Saglabāto informāciju nav iespējams sasaistīt ne ar vienu konkrētu personu;
    saglabājam datus par to, kurš tīmekļa pārlūks un tehniskais nodrošinājums ir izmantots, apmeklējot mūsu tīmekļa vietni;
    individuāli pielāgojam vietni atkarībā no informācijas, kas iegūta pēc Jūsu pēdējā apmeklējuma.
    Ar sīkdatņu palīdzību www.vaidere.lv tīmekļa vietnē apkopotā informācija var tikt izmantota arī tam, lai rādītu dažas reklāmas, kad internetā apmeklējat citas vietnes.

Kādas sīkdatnes mēs izmantojam

* _ga, _gat, _gid – šīs trīs sīkdatnes nepieciešamas visiem lietotājiem, lai atļautu apmeklējuma datu nodošanu statistikas uzkrāšanas rīkam google analytics.
* s – šī sīkdatne identificē lietotāju, kad tas pārvietojas no lapas uz lapu. Tiek izmantota piemēram pie pieteikuma formas iesniegšanas, lai lapa spētu identificēt, kuram lietotājam parādīt paziņojumu par iesniegtās formas veiksmīgu apstrādi.

Kā pārtraukt sīkdatņu saņemšanu

Ja nevēlaties, lai Jūsu datorā tiktu saglabātas sīkdatnes, tīmekļa pārlūka drošības iestatījumos ir iespējams atzīmēt “Nekad nepieņemt sīkdatnes”. Tad netiks saglabāta neviena www.vaidere.lv sīkdatne, tomēr Jūsu datora ekrānā var parādīties paziņojums, ka mūsu tīmekļa vietnē tās funkcijas nedarbojas pilnīgi.

Jūs sava pārlūka iestatījumus varat arī mainīt tā, lai katru reizi, kad tīmekļa vietne mēģina iestatīt sīkdatni, Jūs tiktu brīdināts un varētu par katru sīkdatni izlemt, vai to pieņemt vai noraidīt.

Plašāka informācija par to, kā noraidīt sīkdatnes saglabāšanu, ir pieejama tīmekļa vietnē http://www.aboutcookies.org
Plašāka informācija par īpaši pielāgotu reklāmu atkarībā no Jūsu interneta lietojuma paradumiem ir pieejama tīmekļa vietnē http://www.youronlinechoices.eu